Main Menu

Arrestohen dy shtetas të Shqipërisë në Gostivar, kapen me kokainë

Policia ka arrestuar dy shtetas të Shqipërisë, të cilëve u janë zënë lëndë narkotike -kokainë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:40 në rrugën rajonale Dibër-Mavrovë. Droga është gjetur në automjetin e tyre “Volkswagen Touareg”, ndërsa personat e arrestuar janë K.L (21) dhe R.S (43). Personi me inicialet K.L ka tentuar të arratiset por është kapur. Që të dy janë mbajtur në stacionin policor në Gostivar.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share