Mozzik jep zyrtarisht lajmin lidhur me bashkëpunimin me Unikkatil-in

Dëshira e Mozzik u plotësua dhe po vjen në bashkëpunim me Unikkatilin.

Reperi Mozzik ani pse nuk ka shumë që është pjesë e skenës, arriti të bëhet ndër emrat më të komentuar e suksesshëm, shkruan lajmi.net.

Dyshja po vijnë në bashkëpunim dhe këtë e ka konfirmuar vetë Mozzik nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij në Instagram.

“Humbën edhe shkronjat gati tu e postu ket foto..po man fund ndodhi kjo ondërr e ndjekun me punë e vullnet ☝🏻Nesër del konga ft. @unikkatilofficialnë ora 18:00 ! 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱”, ka shkruar Mozzik pranë postimit.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share