Main Menu

Bastiset shtëpia dhe konfiskohet telefoni i Katica Janevës

Sontë para pak minutave me urdhër të prokurorisë publike është konfiskuar telefoni personal i ish kryeprokurores speciale Katica Janeva bëjnë të ditur nga PTHP, shkruan Tv21.

Jozyrtarisht mësohet se policia ka hyrë të bastisë edhe apartamentin e Prokurorisë special, Janeva e cila sot ka dhënë dorëheqje të parevokueshme.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share