Genta Ismajli po sjell bashkëpunim me reperin e famshëm botëror

Bashkëpunimet mes këngëtarëve shqiptarë dhe atyre ndërkombëtarë janë bërë të shpeshta.

Një prej bashkëpunimeve që do të lansohet shumë shpejt në tregun muzikor, është kënga e Genta Ismajlit me reperin turk, Ceza. Mësohet gjithashtu se një pjesë e tekstit të Gentës do të këndohet në gjuhën turke.

Ndërsa, këngëtari turk, Ceza, njihet për shumë hite të sjella në vendlindjen e tij.

Genta Ismajli, tre muaj më parë lansoi projektin e saj të tilluar “Zjarr”, mirëpo këngëtarja, më shumë se për muzikën, kohëve të fundit është përfolur në media për operacionet e shumta plastike që ka kryer, e që duken qartë edhe në paraqitjet e saj në rrjete sociale.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share