Main Menu

Dy blerjet e para që Juventus dëshiron t’ia bëjë Sarrit

‘Zonja e Vjetër’ ka arritur marrëveshje me Maurizio Sarrin, i cili do të largohet nga Chelsea për t’u rikthyer në Serie A, për të zëvendësuar Massimiliano Allegrin.

Sipas Gianluca Di Marzio, skuadra e Juventus po përgatit dy blerjet e para për Maurizio Sarrin, përcjell ‘lajmi.net’.

Bëhet fjalë për mesfushorin Paul Pogba, i cili është rrugës për t’u rikthyer në Torino, nga ku u transferua te Manchester Unietd.

Një emër tjetër është Federico Chiesa, talenti i madh i Fiorentinës dhe Kombëtares së Italisë.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share