Rita Ora publikon bashkëpunimin me Dj Tiesto dhe Jonas Blue

Rita Ora ka publikuar dje mbrëma këngën e re “Ritual”, që e sjell në bashkëpunim me dy emra të mëdhenj, DJ Tiesto dhe Jonas Blue.

Për momentin kënga është vetëm në versionin audio, por shumë shpejt pritet që të vijë edhe me një klip të ri.

Rita madje ka publikuar edhe disa foto të shkëputura nga klipi i ri që do të jetë fantastik dhe do të përfshijë një performancë të paharrueshme të këngëtares.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share