Main Menu

Arrestohet Maradona

Maradona (58) u arrestua nga autoritetet argjentinase pas mbërritjes nga Meksika në Buenos Aires, pasi ish- e dashura Rocio Oliva ngriti padi kundër tij.

Oliva kishte qenë në lidhje me futbollistin për gjashtë vjet dhe lidhja e tyre mori fund në dhjetorin e vitit të kaluar.

Për këtë rast ka raportuar edhe The Sun.

Image
Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share