Ledri Vula anulon të gjitha koncertet

Reperi më i pëlqyer shqiptar Ledri Vula, ka anuluar të gjitha koncertet.

Lajmin për PRIVE e ka konfirmuar edhe menaxheri i tij i kamotshëm Faton Shoshi, por nuk ka dhënë akoma një arsye.

Megjithatë, gjatë ditëve PRIVE do t’ju njoftojë se kush ishte shkaku që detyroi Ledrin, t’i anulonte koncertet.

Kënga e tij e fundit është “Menemadhe” në bashkëpunim me Lyrical Son dhe Mc Kresha, që arriti miliona shikime në youtube dhe u dëgjua dhe vazhdon të dëgjohet gjithandej.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share