Main Menu

Mot me shi dhe vranësira

Moti në vend do të jetë kryesisht me të reshura të të shiut. Më shumë reshje priten paradite dhe nga fundi i ditës në pjesët perëndimore të vendit. Do të fryjë erë mesatare nga drejtimi juglindor.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej katër deri 11, ndërsa e ditës prej 10 deri 16 gradë.
Në Shkup do të jetë mot me vranësira me shi gjatë gjithë ditës.

Temperatura do të lëvizë prej nëntë deri 15 gradë.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share