Main Menu

“Sirens” suksesi i radhës nga Eleni Foureira dhe Snoop Dogg

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Eleni Foureira duket se do shënojë suksesin e radhës. Ajo ka ardhur me një bashkëpunim me reperin me famë botërore Snoop Dogg dhe para pak orësh kanë publikuar këngën “Sirens”.

“Sirens” është një rikthim i këngës legjendare të Eurythmics Sweet Dreams (Are Made of This).

Ajo arriti kulmin e suksesit në nivel ndërkombëtar me pjesëmarrjen në Eurovision 2018, ku u rendit në vendin e dytë me këngën e saj “Fuego”.

Ndërsa kënga e re ka marrë mijëra shikime megjithëse ka vetëm pak orë që është publikuar.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share