Main Menu

Zidane i do në verë Pogban dhe Hazardin

Zinedine Zidane kërkon të bëjë ndryshime të mëdha në skuadër për verën tjetër.

Paul Pogba i Manchester United dhe Eden Hazard i Chelsea janë në krye të listës së trajnerit francez, shkruan Daily Mail.

Pogba në të kaluarën ka thënë se është një ëndërr që të luajë në Santiago Bernabeu.

Hazard ka qenë i përfolur nga vera e kaluar për bashkim me Mbretërit. Ai ka vetëm edhe një vit në kontratë me Chelsea dhe gjasat janë tepër të mëdha që plani i Zidane të realizohet kur bëhet fjalë për të.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share