Main Menu

Sot luhen dy sfida të Ligës së Kampioneve

Sonte luhen dy ndeshje të Ligës së Kampioneve. Kështu do të ndeshen me njëra-tjetrën Dortmundi me Totenhamin dhe Reali i Madridit me Ajaksin.

Ndeshjet e para kanë përfunduar në favor të Totenhamit dhe Realit, andaj këto ekipe kanë më shumë shanse për të shkuar më tutje.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share