Main Menu

Katër transferimet gjigante të Juventusit për sezonin e ri

Real Madrid është duke u përballur me disa probleme serioze.

Jo vetëm nga rezultatet e dobëta në këtë sezon, por tani Real Madrid po rrezikon t’i humbet disa lojtarë.

Sipas Don Balon, James Rodriguez e ka telefonuar Marcelon pas humbjes nga Barcelona në javën e kaluar, duke i dhënë mbështetje.

E përditshmja spanjolle zbulon se Florentino Perez është i acaruar me këtë gjë, pasi ai është i frikësuar se lojtarët mund të ju largohen në verë.

James Rodriguez dhe Marcelo janë në radarin e Juventusit, ku së bashku me Zinedine Zidanen dhe Isco Alarconin mund të ribashkohen me Cristiano Ronaldon në Torino.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share