Main Menu

Tuna zbulon shtatë titujt e këngëve të albumit të ri

Këtë muaj publikohet albumi i ri i Tunës, për të cilin këngëtarja ka kohë që po punon.

Përmes një fotografie të postuar në Instagram, artistja zbuloi shtatët titujt e këngëve dhe dy bashkëpunimet e reja.
Tuna, ka vendosur të realizojë duet me Yll Limanin dhe ta rikthejë në skenë pas shumë vitesh pa projekte, Armend Rexhepagiqin.

“Shume gjate kom enderru me pas nje album si ky. Me ne fund. Mars 2019”, ka shkruar këngëtarja.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share