Main Menu

Noizy e ofendon publikisht Bebe Rexhën

Noizy është një ndër reperët më të ndjekur në rrjete sociale, i cili tërheq herë pas here vëmendjen jo vetëm me postimet e tij, por edhe me komentet e shumta që lë në profilet e kolegëve në Instagram,siç ka bërë edhe së fundmi.

Teksa këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, po bënte një video live, Noizy është futur dhe ka lënë një koment publik për këngëtaren.

“E ki krytë e madh”- i shkruan Noizy në videon live të cilën po e ndiqnin rreth 6 mijë persona. Megjithatë, këngëtarja duket se nuk e ka parë komentin të cilin “InTv” e ruajti në foton e mëposhtme, pasi nuk ka bërë asnjë reagim.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share