Main Menu

Çka po ndodh mes Ledrit dhe Capital T?

Janë dy prej meshkujve më të pëlqyer në estradë.

Ledri Vula dhe Capital T kanë fanset më të ‘çmendura’ ndër artistë shqiptarë.

Por çfarë nëse do t’iu thoshim që mbase shumë shpejt mes dy djemve mund të kemi një bashkëpunim?

Kjo është lënë të kuptohet përmes një postimi ku Ledri e Capital T shfaqen krah njëri-tjetrit me Faton Shoshin dhe Enis Fetahun nga një prej koncerteve të përbashkëta.

Në këtë mes, ka qenë mbishkrimi i menaxherit të Ledrit, Shoshit, ai që ka intriguar më shumë.

‘Diçka po ndodh’ – deklaron ai në postimin e bërë.

Mbetet të shihet se cilat do të jenë lëvizjet e rradhës. /Prive.al

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share