Main Menu

Osmani: Ngushëllime deri te familjet që humbën të afërmit e tyre në këtë fatkeqësi

Zv/kryministri Bujar Osmani ka shprehur ngushllime për familjet që humbën të afërmit e tyre në aksidentin që ndodhi mbrëmë në rrugën Shkup-Tetovë.

“Tragjedi e rëndë i ndodhi dje vendit. Ngushëllime deri te familjet që humbën të afërmit e tyre në këtë fatkeqësi, dhe uroj shërim të shpejtë të të lënduarve”, ka shkruar Osmani

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share