Main Menu

Beyonce ofron bileta koncerti falas për vegjetarianët

Beyonce vërtet dëshiron që njerëzit të jenë vegjetarianë.

Jo shumë kohë pasi sfidoi fansat që të mbanin një dietë bimore për 22 ditë, këngëtarja u ka ofruar atyre një tjetër marrëveshje të parezistueshme.

Në një postim në Instagram, mbretëresha e muzikës njoftoi se nëse njerëzit që ndjekin një mënyrë vegane të jetesës do kenë mundësinë të fitojnë bileta koncerti falas për gjithë jetën.

Konkursi është pjesë e Greenprint Project, që synon të përmirësojë mjedisin duke eleminuar produktet e mishit nga regjimet e ngrënies së njerëzve.

“Ju do keni mundësinë që të fitoni bileta falas në koncertin tim ose të Jay Z, për gjithë jetën,”-shkruan mbretëresha e muzikës.

Fituesja e Oskar thuhet se ra në peshë pas shtatëzanive me vajzën Blue Ivy, 7 vjeç dhe binjakët Rumi dhe Sir, 19 muajsh, duke eleminuar të gjitha produktet me bazë shtazore nga dieta e saj.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share