Main Menu

Arsenal – Manchester United, na pret super ndeshje në ‘FA Cap’

Sonte na pret një super ndeshje në kuadër të ‘FA Cap’.

Shorti i hedhur do të sjellë derbin londinez mes Crystal Palace dhe Tottenham.

Ndërsa ekipi i Chelseas pritet të ketë punë të lehtë pasi që pret fituesin e duelit Sheffield Wed ose Luton.

Kurse Manchester City do të ketë punë me Burnley.

Të gjitha ndeshjet do të luhen në fund të këtij muaji, saktësisht do të fillojnë me 25 janar dhe mbarojnë me 28 janar.

Më poshtë gjeni shortin e plotë të ‘FA Cup’:

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share