Main Menu

Sulm me armë zjarri në Los Anxhelos, raportohet për viktima (Video +18)

Në një klub boulingu në Torrance, 30 kilometra larg Los Anxhelosit, në SHBA ka ndodhur një sulm me armë zjarri, ku dyshohet se ka viktima.

Mediat lokale kanë raportuar se të shtënat ndodhën në Gable House Bowl, ku dyshohet se nga ky sulm ka mbetur një numër i viktimave.

Ende nuk dihet motivi i sulmit dhe kush mund të jetë sulmuesi.

Policia lokale ka njoftuar për sulmin me armë zjarri dhe se ka disa viktima.

“Policia është në vendin e ngjarjes dhe po heton rastin. Luten qytetarët të qëndrojnë larg vendit të ngjarjes”, ka njoftuar policia përmes një postimi në Twitter.

Në videon e publikuar në rrjete sociale shihet një person i shtrirë në dyshemen e mbuluar me gjak dhe një polic që po bën përpjekje ta ndihmojë. /Telegrafi/

Share


« (Previous News)Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share