Main Menu

Grushta dhe shkelma, publkohet vieo e sherrit të Noizyt

Noizy është përfshirë në një sherr, pamjet e së cilit publikohen më poshtë.

Pak ditë më parë, ai është përfshirë në një sherr me disa djem në Itali.

Sherri ka qenë shumë i rëndë, mes grushtave dhe shkelmave. Në viden e fundit pëmendet emri i reperit si dhe fytyra e tij shfaqet në fundin e publikimit. 

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share