Sulmohen fizikisht 3 persona në Gostivar

Mbrëmë (31 dhjetor) rreth orës 01 e 10 minuta, D.B. 37-vjeç, M.S. 37 vjeç dhe A.S. 34-vjeç, të tre nga fshati Çajl , kanë denoncuar se në rrugën ,,Vëllezërit Gjinovski,, në afërsi të sallës sportive në Gostivar, kanë qenë të sulmuar fizikisht nga më shumë persona.

Me disa nga personat që i kanë sulmuar, paraprakisht kanë pasur një zënkë verbale, në një objekt hotelerik në të cilin kanë luajtur bilardo.

Punohet në zbardhjen e plotë të rastit.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share