Main Menu

Zbulohet dita e publikimit të bashkëpunimit Ledri – Tayna

Nesër po vjen një super-bashkëpunim në muzikën shqiptare.

Ai është reperi më i dashur shqiptar dhe ajo reperja më e suksesshme.

Dyshja Ledri dhe Tayna janë bërë bahskë për të sjellë një këngë, e cila do të publikohet hiç me larg se nesër, shkruan Gazeta Express.

Kënga të cilës ia kanë realizuar edhe videoklipin, ka titullin “AJE”, ndërsa Ledri ka publikuar një pjesë të klipit për të lajmëruar fansat se kënga dhe videklipi publikohen nesër.

Padyshim, kjo këngë pritet të jetë ndër hitet më të mëdha të kësaj sezone dimërore.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share