Main Menu

Rikthehen emocionet në Champions, Reali luan për vendin e parë në grup

Ditën e sotme rikthehen emocionet e Champions Leagues ku do të luhen ndeshjet e parafundit për fazën e grupeve.

Kryendeshja për sot është përballja në “Olimpico” ndërmjet Romës dhe Real Madrid, respektivisht vendit të parë dhe të dytë në Grupin G.

Në sfidat e tjera Bajerni pret Benfican, Juventusi luan përballë Valencias, ndërsa në “Old Trafford” luhet dueli ndërmjet Manchester United dhe Benficas.

Ja të gjitha përballjet e sotme:

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share