Main Menu

Këto janë 7 skuadrat që siguruan kualifikimin në Europa League

24 ndeshjet e mbrëmshme të vlefshme për fazën e grupeve të Europa Leagues sollën edhe kualifikimin për në raundin tjetër për 7 ekipe.

Mbrëmja  ishte përplot emocion dhe futboll atraktiv, ndërsa në total u shënuan 64 gola.

Këto janë 7 skuadrat që siguruan kualifikimin në Europa League: Arsenali, Chelsea, Frankfurti, Dinamo Zagrebi, Lazio, Leverkuseni dhe Zurich.
Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share