Main Menu

Angellovski publikon listën për ndeshjet e nëntorit

Trajneri i Përfaqësueses së Maqedonisë në futboll, Igor Angellovskisot sot nqë mesditë shpall listën e lojtarëve që do të grumbullojë në dy ndeshjet e nëntorit. Maqedonia në ndeshjet e vlefshme për Ligën e Kombeve do të përballet me Lihtenshtajnin dhe Gjibraltarin.

Share





Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share