Main Menu

Ja pesë mungesat e rëndësishme të Juvenstusit, kundër Manchesterit

Sonte luhen ndeshjet e mbetura të raundit të 4 në fazën e grupeve në Champions Legue.

Kryendeshja e sotme është ajo mes Juventus dhe Manchester United e cila do luhet në Torino duke filluar në orën 21:00.

Gjithashtu nga ana tjetër edhe Manchester duyhet të nmarrë pikë nga ky takim në qoftë se nuk do që te rrezikojë pastaj për kualifikimin për fazën më tej.

Mungesat e Juvetus janë: Emre Can, Khedira, Matuidi, Douglas Costa dhe Benardeschi. Mungesa shumë të rëndësishme të cilat i japin avantazh ekipit të Mourinhos të përfitojë.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share