Main Menu

Spektakël në “San Siro” , Inter ‘kockë e fortë’ për Barcelonën

Në këto momente përfunduan pjesët e para të 6 takimeve në Champions League. Mbeten të pazhbllokuara superndeshjet si Inter – Barcelona.  Që në fillim kanë shënuar PSV, Schalke dhe Porto.

Atletico Madrid – Dortmund 1 – 0

Porto – Lokomotiv 2 – 0

Inter – Barcelona 0 – 0

Napoli – PSG 0 –1

Schalke – Galatasaray 1 – 0

Tottenham – PSV 0 – 1

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share