Main Menu

Dua Lipa fiton 3 çmime, shpallet artistja më e mirë botërore

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa ka shënuar edhe një sukses tjetër duke u zgjedhur artistja më e mirë e vitit, shkruan lajmi.net

“Çfarë nate!!! 3 çmime!!! Artistja më e mirë me albumin dhe këngën më të mirë ‘New Rules’ Faleminderit LOS40MusicAwards!! për këtë mbrëmje perfekte. Do t’i ndajë të gjitha me juve nesër po sor VERË ❤❤”, shkruan Lipa në postimin e fundit të ndarë me ndjekësit.

Dua tashmë e ka dëshmuar suksesin e saj e cila nuk po ndalet së performuari në vende të ndryshme të botës.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share