Main Menu

Aksidentohet këngëtarja e famshme shqiptare

Një nga këngëtaret e famshme shqiptare është përfshirë në një aksident automobilistik. Bëhet fjalë për shqiptaren Dua Lipa.

Lajmin e ka dhënë babai i këngëtares, i cili duket se e ka marrë me sportivitet aksidentin e vajzës së tij.

Dukagjin Lipa e ka bërë të ditur aksidentin e Duas në rrjetin social Twitter, ku tregon për telefonatën e këngëtares, e cila ishte përplasur me makinën e saj.

“Kanë ardhur ditët që të dëgjoj: Babi, përplasa makinën time”,  shkruan Dukagjini në rrjetin social.

Po fatmirësisht këngëtarja nuk ka pësuar asgjë serioze dhe gëzon shëndet të plotë.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share