Main Menu

Dua Lipa nominohet për 4 çmime në “MTV EMA”

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa është nominuar për katër çmime në MTV EMA Awards.

Dua e ka bërë të ditur këtë nëpërmes një postimi në rrjetet sociale, ku ka shkruar:

“Nuk më besohet. Unë jam nominuar për katër çmime. Ju mund të votoni për mua tani për artisten më të mirë pop dhe artisten më të mirë”.

Dua’n mund ta votoni duke klikuar këtu.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share