Main Menu

Aksident komunikacioni në Gostivar, raportohet një i vdekur

Një i ri nga Gostivari raportohet të jetë i vdekur pas një aksidenti në komunikacion,.

Sipas TV Globit, 25-vjeçari H.A nga fshati Zdunjë të Gostivarit ka humbur jetën në vend ngjarje pas përplasjes me një traktor.

Policia ka dal në vendngjarje për të kryer këqyrjen e vendit të ngjarjes dhe për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share