Main Menu

Dua Lipa arrin dhjetë milionë klikime me këngën “Electricity”

Këngëtarja e famshme me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa, po vazhdon me sukseset e saj të njëpasnjëshme.

Pesë ditë pas publikimit të këngës “Electricty” të Dua Lipës, ndërsa videoklipi i këtij projekti ka kaluar shifrën prej dhjetë milionë shikimesh në YouTube.

Bashkëpunimi i saj me “Silk City”, ekipi i formuar nga dyshja Mark Ronson dhe Diplo, tashmë është bërë një tjetër hit botëror.

Dhe natyrisht se vet këngëtarja i është gëzuar në masë të madhe këtij suksesi.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share