Main Menu

Leonora Jakupi vjen me një mesazh emocionues për Bajram: Ndihmo, dhuro…

Këngëtarja e mirënjohur, Leonora Jakupi ka lënë një mesazh shumë domethënës për ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram, shkruan rtv21. Ajo ka thënë ndihmo, dhuro, jep gjithçka nga vetja jote t’i gëzosh të tjerët.

“Ndihmo, dhuro, jep gjithçka nga vetja jote t’i gëzosh të tjerët! Jo vetëm për Bajram apo festë tjetër por çdo ditë që qelë. Dhe kujto kur ta bësh këtë veprim se ‘dora e majte’ nuk duhet ta sheh atë të djathtën’ bëje për vete bëje për nevojtarët”, ka shkruar Leonora.

Leonora dje ka publikuar edhe një fotografi ku shihet duke pozuar përkrah nënës, teksa të dyja shkëlqejnë me fustanet e tyre. “Dashuri pa kufi, dashuri pa kushte, mam” e ka përshkruar ajo foton.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share