Main Menu

Premierliga sjellë sot super-ndeshjen e parë të edicionit!

Premierliga e sjellë sot super-ndeshjen e parë të edicionit 2018/2019.

Arsenal dhe Manchester City takohen prej orës 17:00 në “Emirates”, përcjellë Lajmi.

Sot në fushë zbret edhe një klub tjetër i madh.

Liverpool e nis edicionin e ri të Premierligës në ora 14:30 me sfidën në shtëpi ndaj West Ham-it.

Në të njëjtën kohë luhet edhe ndeshja Southampton-Burnley.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share