Main Menu

Testi i suksesshëm i Gostivarit në ndeshjen e fundit kontrollues

Gostivari shënoi fitore të lartë me rezultatin 4:1 në miqësoren e fundit që u luajt dje në stadiumin e qytetit, ndaj ekipit Kumanovarë Goblenit, kjo ndeshje njëherit ishte edhe prova gjenerale e strategut Jakupi, para startit të sezonit të ri në Ligën e Dytë – Perëndim, që starton me 18 gusht.

Ilieski dhe Osmani ishin golashënuesit në pjesën e parë,kurse Ismaili dhe Arifi në pjesën e dytë,për rezultatin përfundimtarë 4:1.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share