Main Menu

Tërmeti i fuqishëm 6 ballë “shkund” Tiranën

Një tepërmet 5.4 ballësh ka tronditur kryeqytetin pak minuta më parë duke krijuar panik tek qytetarët.

Tërmeti ka qenë i shkallës 6. Ndërkohë që është ndier edhe në Durrës, Laç, Krujë dhe Burrel.

Tërmeti e ka patur epiqendër 10 kilometra kilometra nga Burreli.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share