Main Menu

Sot zhvillohet ndeshja për pozitën e tretë në Botëror

Belgjika dhe Anglia do të përballen sot në takimin e vlefshëm për pozitën e tretë në Botërorin Rusia 2018.Kombëtarja belge në gjysmëfinale është mundur nga Franca, ndërsa Anglia është mundur nga Kroacia.

Belgjikë-Angli zhvillohet në stadiumin ‘Saint-Petersburg’ me fillim nga ora 16:00.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share