Main Menu

Dy favoritë të Botërorit luajnë sot për biletën e çerekfinales

Sot do t’i mësojmë edhe dy Kombëtaret tjera çerekfinaliste në Botëror.

Do të zhvillohen dy ndeshje në terminin e zakonshëm 16:00 dhe 20:00.

Në 16:00, Brazili sfidon Meksikën.Ndërkohë në mbrëmje, Belgjika luan ndaj Japonisë.

Marrë parasysh faktin që dje Spanja u eliminua nga Rusia, dy favoritët e sotëm duhet të kenë shumë kujdes.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share