Main Menu

Turqi, vritet me armë zjarri këngëtarja e njohur

Një këngëtare e njohur në Turqi është qëlluar për vdekje me armë zjarri në një klub nate.

Hacer Tülü, 40 vjeç, një nga muzikantet më popullore në Turqi, këngët e së cilës në YouTube kanë më shumë se 4 milionë shikime, u vra në klubin e natës “Medusa”.

Sipas mirror.co.uk një person i armatosur ka hapur zjarr në lokal, duke lënë të vdekur këngëtaren dhe pronarin e klubit të natës. Në lokal ka patur edhe shumë turistë të huaj.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share