Main Menu

Performanca madhështore e Dua Lipës përmes fotografive

Hapjen e finales para se të fillonte ndeshja mes Real Madrid dhe Liverpool e bëri këngëtarja kosovare Dua Lipa, shkruan lajmi.net.

Ashtu siç e kishte paralajmëruar, Dua dhuroi performancë mahnitëse, duke elektrizuar miliona persona që ishin mbledhur për ta ndjekur nga afër ndeshjen.

Këngëtarja kishte zgjedhur një të ashtuquajtur “bodysuit”, me të cilin i linte pak vend imagjinatës.

Dua ‘elektrizoi’ publikun me hitet e saj, ndërsa në skenën e “Champions League” është shoqëruar edhe nga ekipi i balerinave të saj.

Më poshtë mund ta shihni performancën e saj përmes imazheve.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share