Main Menu

Dua Lipa flet pas performancës mahnitëse në finalen e Champions League

Ishte kosovarja, Dua Lipa, ajo që hapi finalen e Champions League e cila po mbahet në Kiev të Ukrainës.

Këngëtarja mahniti botën me një performancë të jashtëzakonshme

Pas përfundimit, para pak minutash, Dua postoi fotografia nga shfaqja e saj, duke shkruar “Ia dolëm”, njofton Klan Kosova.

Në finale po përballen Real Madrid dhe Liverpool dhe deri tani rezultati është 3:1.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share