Main Menu

Juventus zyrtarizon blerjen e shumë pritur

Shumë flitej dhe në fund ndodhi. Emre Can nuk do të rinovojë kontratën me Liverpoolin.

Mesfushori gjerman ua shpalosi këtë javë objektivat klbit të the Reds, ku në planet e tij nuk bënte më pjesë Liverpool, por Juventus. Dhe ditën e sotme klubi torinez e ka zyrtarizuar përfundimisht blerjen e mesfushorit gjerman si nëj blerje të lirë.

Ai do të marrë 5 milionë euro në sezon.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share