Main Menu

Po vjen bashkëpunimi bombastik mes dy artistëve shumë të njohur

Bëhet fjalë për Alban Skenderaj dhe Noizy!

Lajmi për këtë duet u bë i ditur nga Energy Radio. Sipas tyre, Noizy dhe Alban kanë nisur punën për projektin e ri i cili mësohet se do të ketë temë sociale dhe është i krijuar nga Alban Skenderaj.

Edhe pse për hera e parë, një bashkëpunim i tillë do të ishte i mirëpritur nga publiku./Prive.al

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share