Main Menu

Prive mëson: Unikkatil e Mozzik në bashkëpunim

Kur Mozziku postoi dje fotografinë me Unikkatilin në llogarinë e tij në Instagram, shumë ndjekës iu kërkuan bashkëpunim.

Tani, burime të Prive bëjnë me dije se dy reperët po sjellin një duet i cili pritet të publikohet brenda një periudhe të shkurtër.

Mozziku dhe Unikkatili u takuan në Zvicër atje ku katili mbajti një koncert dhe atje ku Mozzik jeton tash e disa muaj.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share