Main Menu

Më në fund: Unikkatil publikon këngën e tij të shumëpritur solo

‘Godet’ Unikatili me këngën e re

Të gjithë e duan dhe e cilësojnë si reperin më të veçantë që ka estrada jonë, e ai jo edhe shpesh sjell projekte të reja.

Është fjala për reperin Unikatil i cili minuta më parë ka publikuar projektin e shumëpritur nga fansat e tij, transmeton “Zëri.Info”.

Edhe pse projekte të rralla, këngët e Unikatil gjatë kohë mbeten hite, e edhe ky i fundit pritet të korrë një sukses të madh.

Më poshtë ju sjellim videon ku mund të shihni projektin më të ri të Unikatil:

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share