Main Menu

Liga e Kampionëve: Shorti i gjysmëfinales

Sot në orën 13:00, u hodh shorti për fazën gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve

Janë 4 skuadra në garë dhe shorti nxjerri përballje gjigante.Dyshet janë:

Liverpool-Roma dhe Bayern Munich-Real Madrid.

Ndeshjet e para do të zhvillohen me 24 e 25 prill, ndërsa ato të kthimit me 1 dhe 2 maj.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share