Main Menu

Adelina Tahiri e harron shqipen. Tani këndon maqedonisht…

Adelina Tahiri është shtatzëne dhe së shpejti pritet të bëhet nënë për herë të parë. Këngëtarja shqiptare është martuar me një avokat maqedonas, shumë vite më i vjetër se ajo, shkruan “Kosovarja”.

Për këtë lidhje të Adelinës, ka pasur e vazhdon të ketë shumë komente, edhe negative.

Martesa e shtatëzania e bëri më se të përfolur këngëtaren shqiptare, që tani ka nisur të këndoj edhe maqedonisht. Ajo e ka nisur karrierën me këngë maqedone e tani po ia thotë me shumë dëshirë. Siç duket paska pasur nostalgji, shkruan “Kosovarja”.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share