Main Menu

Këto janë përballjet që nuk duhet t’i humbisni sot dhe nesër

Sot dhe nesër rikthehen ndeshjet e ligave evropiane, ku nuk do të mungojn super përballjet, shkruan infokusi.

Ligat e mëdha evropiane do të sjellin sfida tejet interesante të cilat ja vlen të shikohen.

Sot (e shtunë) do të zhvillohet këto super takime.

18:30 Everton – Manchester City

18:30 Bayern- Dortmund

20:45 Juventus – AC Milan

20:45 Sevilla – Barcelona

Ditën e diel.

14:30 Arsenal – Stoke

17:00 Chelsea – Tottenham

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share