Main Menu

Ky “iPhone X” kushton 159 dollarë

Kompania kineze Oukitel ka prezantuar celularin U18, i cili ka ngjashmëri të mëdha me celularin më të ri të Apple.

Celulari i tyre po quhet kloni i iPhone X.

Pjesa e prapme e tij nuk duket si celulari i Apple, edhe pse ka dy kamera të vendosura në mënyrë vertikale.

Ai ka një bateri të madhe 4,000mAh, një ekran 5.8 inç me rezolucion 720P, 4GB RAM dhe hapësirë prej 64GB.

Share


(Next News) »Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share